“Gənc Mühasiblər" Şuranın təşəbbüsünə qoşularaq "Online Mühasibatlıq Xidməti” layihəsinə start verib
2020-04-01 12:59:08
Təkilatımız “Online Mühasibatlıq Xidməti” layihəsinə start vermişdir. Layihə çərçivəsində şirkətlər və fiziki şəxslər üçün online platforma yaradılmış və onlara ödənişsiz mühasibatlıq xidməti göstərilməkdədir. Mühasibatlıqla bağlı problem yaşayan, vergi və mühasibatlıq xidmətlərinə ehtiyacı olan şirkət və fiziki şəxslər, qaynat xətt  və whatsapp grupu vasitəsiylə ödənişsiz xidmətdən yararlanmaqdadır. Eyni zamanda təşkilatın rəsmi facebook və instaqram səhifələrinə daxil olan suallar da cavablandırılmaqdadır. Gün ərzində bizə zəng edən insanlara həm sualların cavablandıraraq ödənişsiz mühasibatlıq xidməti göstəririk, həm də maarifləndirmə işləri aparırıq.
Bundan öncə də təşkilatımız insanları evdə qalmağa təşviq edən və onların evdə qalaraq maariflənməsinə yardım məqsədi ilə “Evdə Qal, Maariflən” layihəsinə start vermişdir. Layihə, respublikada karantin müddəti bitənə qədər davam edəcəktir.
Problemin nə qədər qlobal, ciddi olduğunu nəzərə alaraq tərəfdaş qurumlarla birgə ölkəmizi ciddi şəkildə təhdid edən Koronavirusla mübarizədə bütün resursları səfərbər edərək hərkəsi Şuranın vaxtında atılmış vətənpərvər addımını dəstəkləməyə, xalqımızın təhlükəsizliyinin və sağlamlığının qorunması naminə üzərimizə düşən vəzifəni layiqincə yerinə yetirməyə çağırırq.

"Young Accountants" joined the initiative of the Council and launched "Online Accounting Service" project
2020-04-01 12:59:08
Our company has launched the "Online Accounting Service" project. The project has created an online platform for companies and individuals and provides them with free accounting services. Companies and individuals who have problems with accounting and need tax and accounting services benefit from the free service through the hotline and whatsapp group. At the same time, questions posted on the organization's official Facebook and Instagram pages are being answered. During the day, we provide free accounting services to people who call us by answering questions, as well as conduct awareness-raising activities.
Earlier, our organization launched the "Stay at home, enlighten" project, which encourages people to stay at home and help them stay home and be educated. The project will last until the end of the quarantine period in the country.
Given the global and serious nature of the problem, we call on all partners to mobilize all resources in the fight against the coronavirus, which poses a serious threat to our country, to support the Council's timely patriotic step and to fulfill our duty to protect the security and health of our people.